Control - kontrola dostępu


 ►NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIA PROGRAMISTÓW FIRMY AutoCAD

 

AutoCad LT 2014 już jest!

Znana firma Autodesk wypuszcza na rynek najnowszą wersję programu AutoCad LT o symbolu 2014. Narzędzie to dedykowane jest przede wszystkim projektantom i architektom pracującym w otoczeniu środowiska 2D. Producent w AutoCad LT 2014 zastosował doskonałe, nowe rozwiązania, dzięki którym prace projektowe zdecydowanie nabiorą tempa. Z najciekawszych nowinek należy wymienić mapy na żywo, źródła danych projektu oraz karty plików. Na uwagę zasługują również ulepszony, inteligentny wiersz poleceń, szyki skojarzone i połączenie z usługą Autodesk 360, umożliwiające korzystanie np. z chmury.

Nie ulega wątpliwości, że zastosowanie map na żywo jest krokiem milowym na drodze szybkiego i efektywnego projektowania w 2D. Dzięki mapom i funkcji lokalizacji geograficznej istnieje możliwość łączenia wirtualnych projektów z rzeczywistym otoczeniem. Trzeba przyznać, że jest to świetne ułatwienie dla projektantów, inżynierów i architektów.

AutoCad LT 2013 już dostępny!

Zgodnie z doniesieniami magazynu Chip.pl AutoCAD LT 2013 jest juz dostepny. W nowej wersji wprowadzono takie rozwiązania jak możliwość integracji z usługami opartymi na chmurze - mowa tu o Open On Mobile and Collaborate Now. Wprowadzono równiez nowy wydajniejszy format. Więcej informacji na Xnet.pl.

AutoCad LT 2013 już wkrótce!

Zgodnie z cyklicznym wydawnictwem programy AutoCAD LT juz niedługo możemy się spodziwac wydania wersji AutoCAD LT 2013. Najnowsza wersja oprogramowania AutoCAD spodziewana jest w lipcu 2012. Jednak moze to nastapić szybciej. Jak donosi znany dystrybutor oprogramowania Xnet.pl wydanie wersji 2013 można się spodziwać już na przełomie kwietnia/maja 2012 roku. Więcej informacji na Xnet.pl.

AutoCad LT 2012 już w sklepach!

Na początku maja pojawił się na rynku najnowszy produkt firmy Autodesk, czyli Auto Cad LT 2012. Jest to profesjonalne i rozbudowane narzędzie wykorzystywane przy tworzeniu grafiki dwuwymiarowej. Od wielu lat cieszy się uznaniem oraz popularnością wśród rzeszy profesjonalnych grafików, architektów oraz inżynierów.

Co nowego w AutoCad LT 2012?
Najnowsza wersja AutoCada zapisuje rysunki w formacie DWG, co gwarantuje płynność komunikacji pomiędzy współpracownikami, dokonującymi edycji stworzonego już projektu.

Inne udogodnienia to:
-ulepszona linia poleceń,
-dostosowanie formatu DGW do urządzeń mobilnych (Ipady, Smartfony itp.),
-przyspieszenie edycji łuków i wymiarów,
-zgodność z systemem Windows 7.

Wraz z AutoCad LT 2012 wyszedł AutoCad Legacy, czyli aktualizacja do najnowszej wersji pakietu.


AutoCAD 2011

Mamy przyjemność poinformować Państwa o najnowszej edycji oprogramowania AutoCAD 2011. Jako firma dystrybuujemy ten program zarówno w angielskiej i polskiej wersji językowej.

CAD Raster LTX

narzędzie wektorowo - rastrowe do skanowanych map i  rysunków

Biblioteki symboli

AutoSketch R9

oprogramowanie służące do prowadzenia prostej dokumentacji technicznej